• <td id="lid6d"><option id="lid6d"></option></td>
   1. <track id="lid6d"><strike id="lid6d"><tt id="lid6d"></tt></strike></track>
    • 01

     Контролен панел

     Паметно и професионално диза?нирана контролна табла на допир на екранот со програма погодна за корисниците, лесна за употреба и добри перформанси.

    • 02

     Гре?ни плочи

     Подебелиот и на?добар распоред на гре?ните намотки гре?ната плоча со побрзо обновува?е на топлината обезбедува рамномерна распределба на топлина и притисок на притисокот на топлината.

    • 03

     Диза?н и рамка

     Професионално диза?нирани и алатки за инвестира?е за да бидете сигурни дека машината за преса на топлина изгледа добро и работи апсолутно совршени.

    • 04

     Електрични делови

     Резервните делови со UL или CE сертифицирани се применуваат за да се осигураме дека машината за преса на топлина е на?добар квалитет и стабилност, супер долг работен век.

    Easytrans-топлина-прес-машина

    Нови Продукти

    • топлинска преса
     преса за колофон

    • Специ?ални
     понуда

    • Задоволен
     клиенти

    • Партнери
     ширум светот

    • Фабрика XINHONG

     Фабрика XINHONG

    • Тимот на Ксинхонг

     Тимот на Ксинхонг

    • XINHONG Производство

     XINHONG Производство

    Зошто да не изберете нас

    • Над 20 години искуство

     Од 2002 година и повторно изградена Xinhong Group Limited во 2011 година, соработуваме со различни дистрибутери на поли?а за пренос на топлина за да им обезбедиме на нашите клиенти висококвалитетни машини за преса на топлина и добивме многу добра репутаци?а.

    • Над 100 вработени и квалификуван тим

     Тимот на Xinhong е составен од квалификувана техничка поддршка, сигурен тим за КК и добро обучени работници, осигурете се дека секо?а машина за преса за топлина е направена со многу високи стандарди и многу стабилна.

    • 5 години сервисна гаранци?а на рамки

     Ксинхонг обезбедува 1 година гаранци?а за компонентите на главната машина за преса на топлина, како што е електричната енерги?а, 5 години гаранци?а за рамки на машината и век на техничка поддршка.

    • Ужива?те во прилагодува?ето ка? нас и изградете ги вашите машини за преса за топлинаУжива?те во прилагодува?ето ка? нас и изградете ги вашите машини за преса за топлина

     OEM и ODM

     Ужива?те во прилагодува?ето ка? нас и изградете ги вашите машини за преса за топлина

    • Ве чекаат сигурен продажен сервис и професионална поддршкаВе чекаат сигурен продажен сервис и професионална поддршка

     ГРИЖА ЗА КЛИЕНТ

     Ве чекаат сигурен продажен сервис и професионална поддршка

    • Сите резервни делови се CE или UL сертифицирани и строго тестираниСите резервни делови се CE или UL сертифицирани и строго тестирани

     КВАЛИТЕТНИ ДЕЛОВИ

     Сите резервни делови се CE или UL сертифицирани и строго тестирани

    Нашиот блог

    WhatsApp онла?н разговор!
    欧美久久久久久又粗又大,一区二区三区日韩欧美,日韩无码无遮拦A级毛片,中文字幕亚洲黄片